0%

PEŁNA SPECJALIZACJA

Oferujemy szeroki zakres usług hydrotechnicznych wykonywanych na terenie całego kraju

Pogłębianie

Naszą główną usługą jest pogłębianie metodą refulacyjną rzek, jezior, kanałów, rowów melioracyjnych (min. szer. 3m), zbiorników naturalnych i przemysłowych

Bezkonkurencyjna wydajność

Zbyt wiele prac pogłębiarskich odbywa się nadal koparkami niebezpiecznie i nieefektywnie. Nie są one z resztą, ani odpowiednio zbudowane ani
certyfikowane do pracy na wodzie.

Nasza innowacyjna maszyna Watermaster jest wielozadaniową pogłębiarką lądowo-wodną, zaprojektowaną i skonstruowaną na wody płytkie.

Jej unikalna kombinacja koparki i pogłębiarki ssącej , certyfikowana i sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i ekonomiczności, nadaje się idealnie do wszelkich prac pogłebiarskich do głębokości 6m.

Dzięki bardzo wydajnej pompie refulacyjnej (500m3/h) możemy przepompować urobek na odległość do 1,5 km a przy zastosowaniu przepompowni nawet do 3,5 km.

100+ km
Pogłębilismy ponad 100 km rzek
Bagrowanie w miastach

Posiadamy unikalne rozwiązania zapewniające doskonałą stabilność nie blokując przy tym żeglugi.

Utrzymanie żeglowności
akwenów miejskich

Unikalny system noży tnących zamontowany w pompie pozwala na ciagłą i efektywną prace bez zbędnych przerw.

Na ternach zurbanizowanych oraz miejskich ograniczającym czynnikiem jest brak miejsca na zrzut i składowanie urobku. Przy braku miejsca na lądzie stosujemy technologię pompowania urobku do tub geo-tekstylnych. Odwodnienie osadu jest znacznie szybsze i wymaga mniej miejsca.

Utrzymanie i konserwacja

Watermaster jest w stanie dotrzeć do miejsc niedostępnych dla zwykłych maszyn takich jak koparka czy udźwig.

Wszechstronność i wielozadaniowość

Dzięki wymiennym narzędziom montowanym na ramieniu naszej maszyny takim jak łyżka 600L i grabie jesteśmy wstanie usunąć trzcinę , oraz inną roślinność wodną, a także usunąć zatory rzeczne (powalone drzewa, konary) , które zwiększają ryzyko podtopień i powodzi.

Jesteśmy w stanie dotrzeć do miejsc niedostępnych od strony lądu.

50 ha
Usuneliśmy ponad 50 hektarów trzciny i roślinności wodnej
Umocnienie linii brzegowej

Wymienne koncówki robocze Watermastera umożliwają szereg aktywnośći w zakresie wzmacniania brzegów i budowy konstrukcji:

  • umacniać brzegi rzek urobkiem z dna
  • przenosić i układać materace kamienne
  • budować palisady i pomosty
  • wbijać pale drewniane
  • wbijać brusy stalowe Larsena
  • wbijać grodzice winylowe

 

Geotuby

Filtrujemy osady nawodnione w obszarach ograniczonej przestrzeni dzięki zbiornikom elastycznym o dużej odporności na rozciąganie

Niezawodność w każdych warunkach

Geotkanina zapewnia szczelność i nie dopuszcza do ponownego nawodnienia znajdującego się w niej materiału.

Materiały pozostałe w geotubie ulegają konsolidacji, uniemożliwiając w ten sposób rozprzestrzenianie się osadu, co stwarza możliwość czasowego składowania na otwartym powietrzu i właściwej utylizacji.

Korzyści z zastosowania zbiorników elastycznych dla środowiska naturalnego są znaczące. W branży hydrotechnicznej geotuby najlepiej sprawdzają się na terenach miejskich lub takich, gdzie wystepuje znaczący brak miejsca na gromadzenie wypompwanego urobku.

ZAUFALI NAM NAJLEPSI

Pracowaliśmy dla największych polskich firm i spółek

01